1008R-153J
Inductor; RF; Ind 15uH; Tol 5%; Cur 194mA; SMT; Case 1008; DCR 4Ω
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
产品电感
型号编码1008R-153J