6TPE220MI
PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS  6TPE220MI  表面贴装钽电容, TPE系列, 220 µF, 2917 [7343 公制], 0.018 ohm, 6.3 V
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
产品钽电容
型号编码6TPE220MI