800F-BX10
ALLEN BRADLEY 800F-BX10 Switch Contact Block, 800F Series IEC Emergency Stop Switches, 600V, 600V, Screw, 1Pole
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
产品电阻
型号编码800F-BX10