BMB2A0600BN3
Ferrite Beads Multi-Layer 600Ω 25% 100MHz 200mA 600mOhm DCR 0805 T/R
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
产品电感
型号编码BMB2A0600BN3