HEC100-48S1P8
Input range:36-75VDC;output voltage:1.8VDC; output current:25A;input current:1.157A; 100W single output DC-DC converter
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
型号编码HEC100-48S1P8