L20000RMV1
LAUREL ELECTRONICS L20000RMV1 Voltmeter, Laureate™ Series, AC Voltage, 0mV to 200mV, 5 Digits, 85VAC to 264VAC
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
产品面板仪器
型号编码L20000RMV1