RC0402F3162
0402 31.6kΩ ±1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/℃
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码RC0402F3162
品牌Synton
封装0402/1.0*0.5mm