TKP331M1HG16M
Cap Aluminum Lytic 330uF 50V 20% (10 X 16mm) Radial 5mm 500mA 2000H 105C
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码TKP331M1HG16M