3MAS-DMA-010-U
Analog Panel Meter, Self Shielded, No Spec Calibration Needed, DC Current, 0mA to 10mA, 40.51mm
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
产品仪表
型号编码3MAS-DMA-010-U